Dizainas ir gamyba

Baldų dizainas ir gamyba yra du neatsiejami dalykai, kuriuos TCH baldai ir interjeras įmonė nuolatos siekia gerinti ir tobulinti. Nuolat tyrinėdami rinką, atsižvelgdami į pirkėjų poreikius bei bendradarbiaudami su talentingiausiais britų dizaineriais, TCH baldai ir interjeras siekia pasiūlyti kuo didesnį asortimentą savo klientams. TCH baldų asortimentas skirstomas į dvi kategorijas: gaminame ąžuolinius baldus vertinantiems natūralumą ir ilgaamžiškumą, bei dažytus baldus iš medienos plokštės tiems, kurie mėgsta spalvų įvairovę namuose.

Vienas iš didžiausių “TCH baldai ir interjeras” privalumų yra tai, kad galime savo pirkėjams pasiūlyti didelį apdailų pasirinkimą. “TCH baldai ir interjeras” salonuose bei internetinėje parduotuvėje siūlome įsigyti erdvius miegamojo baldų komplektus, mažylio ar jaunuolio kambario baldus, valgomojo bei darbo kambario komplektus. TCH baldai – tai ne tik kokybiški ir funkcionalūs stilingam Jūsų namų interjerui, bet ir patogūs bei praktiški baldai.

Visas TCH gamybos procesas – nuo rąstų pjaustymo ir medienos džiovinimo iki baldų krovimo ir siuntimo klientams – yra atsakingai kontroliuojamas ir nuolat tobulinamas. Baldų gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės ąžuolo masyvą, beržo bei medienos plokštę, todėl siūlomi baldai gali būti tiek klasikiniai, tiek ir modernūs, šiuolaikiški ar provanso stiliaus. Esame užtikrinti, kad mūsų klientams bus pristatyti kokybiški baldai, kurių kainos ir kokybės santykis bus itin palankus. “TCH baldai ir interjeras” savo klientui garantuoja patogų aptarnavimą: baldus pristatome tiesiai į namus, kur juos surenka kvalifikuoti meistrai, o pakavimo atliekos yra išvežamos perdirbti.